Akçakoca Sosyal Tesisleri Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Canlanıyor

Akçakoca Sosyal Tesisleri Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Canlanıyor

Akçakoca ilçemizde yer alan Ankara Büyükşehir belediyesine bağlı, eski adıyla MTA tesisleri yeni adıyla Akçakoca Sosyal Tesisleri İYİ Parti Düzce Teşkilatlarının yoğun gayreti ile tekrar canlanıyor.

İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Av. Behçet Alkan LOKUM konu ile alakalı yaptığı açıklamada :
‘’Akçakoca’nın gerek istihdam gerekse turizm açısından en önemli tesislerinden olan Akçakoca Sosyal Tesislerinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ ve ekibi ile yapmış olduğumuz yoğun görüşme süreci sonucunda öncesinde şehrimizde  yaz sezonu boyunca hizmet eden tesisin yıl boyunca da açık kalması yönünde adım attık ve gençlerimizin istihdam edilmesini sağlayacak şekilde açılmasını sağladık. Sayın Mansur YAVAŞ’a ilçem adına teşekkür ediyorum. ’dedi. 


Konu ile alakalı açıklama yapan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay ER ise : "Amacımız şehrimize her alanda değer katmak. Düzce’de atıl durumda olan ya da canlandırılmayı bekleyen birçok konudan biri olan Akçakoca Sosyal Tesislerini tüm yıl boyunca aktif olacak şekilde canlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehre söylemde değil eylemde ve somut olarak katkılar sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Bize inanan ve destek veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ’a ve ekibine teşekkür ediyoruz." Dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.