Düzce’de kriz masasında gündem yağışlar

Düzce’de kriz masasında gündem yağışlar

 Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yağışlar ve alınan tedbirler konuşuldu. 
  Düzce’de akşam saatlerinde beklenen aşırı yağış öncesinde kurulan kriz masası Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında toplandı. Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Naci Akkaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kızılay Başkanı Halil Aydın, AFAD İl Müdürü Ali Kartal ve ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katılım sağladı. Kriz masasının gündeminde ise Meteoroloji tarafından yapılan aşırı yağış uyarısı görüşüldü. Dere yataklarında yapılan temizlikler, köprü ve menfez altında ki dolguların temizliği, dere yataklarında evleri olanların tahliyesi gibi konular konuşuldu. Tüm belediyelerin ve özel idare ekiplerinin ise teyakkuzda olması, tüm mazgalların ve kanalizasyon hatlarının temiz tutulmasının görüşüldüğü toplantıda 24 saat esasında nöbet tutulması kararlaştırıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.