Çilimli Belediye İlaçlamaya Hız Verdi

Çilimli Belediye İlaçlamaya Hız Verdi

Çilimli Belediye İlaçlamaya Hız Verdi

Çilimli Belediyesi, vatandaşların daha rahat bir yaz sezonu geçirmesi amacıyla larva, sivrisinek ve haşere ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı.İlaçlama ile son geçen haftada aşı yağışlardan olşan çukur balçık ve gölcüklerde üremeyi engellemek.


Çilimli halkı, belediyenin aralıksız sürdürdüğü ilaçlama çalışmaları ile bu yazı rahat ve huzurlu geçirecek. Çilimli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde düzenli olarak ilaçlama yaparak, larva, sivrisinek ve karasinek mücadelesinde hedefe ulaşmayı amaçlıyor. Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte ilaçlama çalışmalarının da hız kazandı.

Çilimli Belediye başkanı Muhsin Yavuz Ekiplerimiz, yaz aylarının gelmesiyle beraber artan sinek ve sivrisinek larvalarına karşı rutin ilaçlama çalışmalarına başladı. İlçemiz genelinde düzenlediğimiz program dahilinde ilaçlama çalışmalarımızı sürdüreceğizifadelerinde bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.