Düzce Belediyesi 53 Branşta Kurs Açıyor

Düzce Belediyesi 53 Branşta Kurs Açıyor

Düzce Belediyesi, vatandaşlara yönelik olarak yeni dönem kurslarının branşlarını belirledi. 53 ayrı branşta yapılacak kurslar ekim ayının üçüncü haftası başlayacak. 
 

Düzce Belediyesi Sanat Meslek Eğitim kurslarının branşlarını belirledi. Okuma yazma kursundan ahşap boyamaya kadar 53 ayrı branşta açılacak kurslar hem ücretsiz olacak hem de belgelendirilecek. Bu çerçevede Okuma yazma, Fransızca, Almanca, Osmanlıca, İngilizce, İşaret Dili, Diksiyon, Drama ve Tiyatro, Yönetici Asistanlığı, Doğalgaz Ateşleme, İlk yardım, Bilgisayar programları, Fotoğrafçılık, Resim, Ebru, Satranç Kursu, Seramik, Alüminyum rölyef, Kağıt rölyef, Çini, ahşap boyama, ahşap yakma, ahşap oyma, mozaik, taş baskı, tezhip, epoksi, dekoratif el sanatı,, el nakışı, tel kırma, iğne oyası, kanaviçe, makrome, dikişsiz patchwork, mefruşat, kuyumculuk, takı, miyuki, örgü ve deri, deri çanta kursu, modern dokuma, bambu sepetçilik, kaligrafi, filografi, sabun süsleme, modelistlik, giyim, aşçı yardımcılığı, yemek, pasta, bağlama, gitar ve kemençe kursları düzenlenecek. 10 Ekim’e kadar başvuruların açık olacağı kurslar Ekim ayının üçüncü haftası başlayacak. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.