Erdoğan Bıyık: Tanju Özcan’ı Esefle Kınıyoruz

Erdoğan Bıyık: Tanju Özcan’ı Esefle Kınıyoruz

Erdoğan Bıyık: Tanju Özcan’ı Esefle Kınıyoruz

Sayın Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün haklı ve makul sebeplerle Bolu dağının Düzce il sınırları içinde olmasından dolayı isminin Düzce dağı olması önerisi üzerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın açıklamaların hayretle ve ibretle okuduk.

Bolu Belediye Başkanı’nın Düzce Belediye Başkanımıza ve dolayısıyla Düzce’mize yönelik hakaret içerikli çirkin söylemlerini şiddetle ve esefle kınıyoruz. Söyleyecek çok sözümüz varken, seviyemizi bozmamak adına bu ifadeleri Seviyesiz, edep ve adap yoksunu olarak değerlendirmekle yetiniyoruz. Ayrıca Özcan’ın bir an önce ayılmasını ve kendine gelmesini diliyoruz.

Düzce ile Bolu arasındaki kardeşlik bağlarının akıl tutulması yaşadığını düşündüğümüz Tanju Özcan’ın ipe sapa gelmez lakırdılarıyla bozulmayacağına inancımız tamdır.

Lümpen tarzı beyanların hiç kimseye en ufak bir fayda sağlamadığı aşikardır. Tanju Özcan’a “akıllı ol” demiyor, ancak en kısa zamanda uzman bir klinikte terapi almasını, ruh ve akıl sağlığına bir an önce kavuşmasını diliyoruz.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.07.2024
14:10

boş işler kurumu olarak anılıyor. sırf trübüne oynamayı bıraksak. hizmet ne yapıyorsun ondan bahset.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,17
Sancaklar Gençlik


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.