Düzce Doğal Film Platosu Oluyor

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çekimleri Düzce’de gerçekleşecek olan ‘Kalp Estetiği’ filminin tanıtım programına katılarak filmin oyuncularıyla bir araya geldi. Düzce’de daha çok film çekilmesini istediklerini kaydeden Başkan Özlü, “Düzce film yapımcıları için cazibe merkezi olacak” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün kültür ve sanat alanındaki atakları devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ‘Annis Ölüm Gecesi’ isimli korku filminin Düzce’de çekilip vizyona girmesinin ardından Düzce’nin adı bu kez romantik komedi filmi ile anılacak.

‘Kalp Estetiği’ filminin İstanbul’daki tanıtım programına katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Önümüzdeki günlerde inşallah Düzce’de bir değil birden fazla film çekilmesini arzu ediyoruz. Film yapımcıları için Düzce’yi bir cazibe merkezi yapmak istiyoruz. Düzce Belediyesi ve Düzceliler bütün imkânlarını seferber edecektir. Film yapımcıları için cazibe merkezi olacağız. Çok değerli sanatçılarımızı Düzce’de misafir etmekten dolayı büyük mutluluk duyacağım. Düzce gerçekten çok geçilen ama konaklanmayan bir şehir. Doğasıyla, tarihiyle çok güzel bir şehrimiz var ” diyerek herkesi Düzce’ye beklediğini kaydetti.

DÜZCE DOĞAL FİLM PLATOSU

Filmin yapımcısı ve yönetmeni ise görsel kaliteyi ön plana çıkarmak için doğal film platosu görünümündeki Düzce’yi tercih ettiklerinin altını çizdi.

2023 yılının Mart ayında vizyona girmesi beklenen ‘Kalp Estetiği’ filminde; yetenekli ve çirkin bir oyuncu, kural tanımayan çılgın bir menajer ve dünyaca ünlü bir plastik cerrahın yollarının kesiştiği sıra dışı hikayesi romantik komedi dilinde izleyiciye aktarılacak. Yapımcılığını Alper Babayağmur’un üstlendiği yönetmen koltuğunda Haydar Işık’ın oturduğu başrollerinde Müge Boz, Evliya Aykan, Ersin Korkut’un paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Hakan Bilgin, Ayberk Yılmaz, Asel Erensoy, Bahtiyar Engin, Bora Sivri gibi kuvvetli isimler yer alıyor.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
16.03.2023
01:26

Eski film platosu çocuk parkı oluyor diye haber yapılmış. Hangisi doğru? Çocuk parkı olarak mı kullanılacak, yoksa zamanında 1 milyon liraya mal olunan eski Düzce temalı film platosu mu?

Katılıyorum   Katılmıyorum
%60,27
Mustafa Bakır
28.09.2022
11:11

Sayın Başkanımız Faruk ÖZLÜ söylediğine göre bu işte tamamdır...Büyük bir filim çekme alanı oluşturulacaktır......Doğal plato haricinde de yatırım yapmamız gerekir....İpsiz Recep çekilmişti...Düzce Kasrının karşısındaki alan mükemmel plato olur.....Başarılar sevgili başkanım....

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,86
Duyarlı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.