Spor Parkları Yenileniyor

Spor Parkları Yenileniyor

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün il genelindeki 32 parkta başlattığı bakım, onarım ve tadilat çalışmaları sürüyor.  Müdürlüğe bağlı ekipler,  9 parkta tamamladıkları çalışmaların ardından Arapçiftliği Mahallesinde bulunan parklarda da tel örgüler başta olmak üzere zemin iyileştirme çalışması gerçekleştirdi.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, sosyal hayatta önemli yer tutan spor parklarının yenilenmesi adına tadilat çalışmalarını sürdürüyor.

Eylül ayının başından itibaren Cedidiye Mahallesinde bulunan parkla birlikte başlatılan program dahilinde şehir genelinde bulunan 32 parkta gerçekleştirilecek bakım çalışmalarında şu ana kadar 9 parkın bakım, onarım ve tadilat işlemleri tamamlandı.

Parklarda bulunan voleybol ve basketbol başta olmak üzere spor sahalarının tel örgülerinin yenilenmesinden pota ve kapıların bakımlarına, zemin iyileştirmelerinden boyanmasına kadar birçok işlemi gerçekleştiren ekiplerin son durağı Arapçiftliği Mahallesi oldu.

Arapçiftliği Mahallesinde bulunan 3 parkta tadilat çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, Kasım ayının sonuna kadar devam edecek çalışmaların devamı çerçevesinde Bahçeşehir bölgesinde bulunan parkların yenilenmesini sağlayacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.