İl Özel İdaresi'nde Atama

İl Genel Meclisi'nde Atama

İl Özel İdaresi'nde Atama

Düzce İl Özel İdaresi'nde Hayri Şen'in istifası sonrası boşalan Genel Sekreter koltuğuna Nuri Çelik atandı.

Düzce Valiliği'nden yapılan açıklamada: "5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36. Maddesi uyarınca, 13.05.2024 tarih ve 74642 sayılı Bakan onayı ile Düzce İl Özel İdaresinde boş bulunan 1. dereceli Genel Sekreter kadrosuna Kültür ve Turizm Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığında Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Nuri Çelik atanmıştır."denildi.
 

Nuri Çelik

1985 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayan Çelik , yükseköğrenimini 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Maliye bölümünde tamamlamıştır. 

Memuriyet hayatına 2010 yılında İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı olarak başlayan Çelik , 2013 yılında Bakanlığın yapmış olduğu yeterlilik sınavını kazanarak İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçisi olarak atanmaya hak kazanmıştır. Bu görevinde Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarının denetimlerini yapan Çelik ayrıca 2019-2020 yılları arasında da İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü bünyesinde çeşitli kademelerde Çalışma Grup Başkanı olarak görev yapmıştır.

2020 yılının Mayıs ayında Kültür ve Turizm Bakanlığına atanan Çelik , 4 yıl boyunca Strateji Geliştirme Başkanlığında Başkan Yardımcısı görevini yürütmüştür.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
15.05.2024
09:43

Siyasilerimiz gol üzerine gol yiyor...Sayın belediye başkanımız Dr. Faruk ÖZLÜ beyde olmasa kesinlikle siyasette küme düşmüştük. Hayırlı olsun diyelim.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,74
Duyarlı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.