İYİ Parti Düzce Teşkilatı Ziyaretlerini Sürdürüyor

İYİ Parti Düzce Teşkilatı Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gerek yaşanan ekonomik süreç gerekse de pandemi sebebi ile zor günler yaşayan vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözümüne katkı sunmak adına ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Düzce Teşkilatı bu hafta da Gölyaka ilçesini ziyaret edip, esnaf ve vatandaşların yanında olmayı sürdürdü.

İYİ Parti Düzce Teşkilatı, Gölyaka ilçesinde esnafa ziyaret gerçekleştirdi. Özellikle pandemi döneminde esnafın ekonomik sıkıntı yaşadığının altını çizen İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, teşkilat olarak esnafın yanında olduklarını dile getirdi. 

İlçe ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Esnafımızın ve vatandaşımızın yaşadığı sıkıntılar ortada. Bu zor günlerinde yanlarında olmak, dertlerini dinlemek ve sorunlarının çözümüne katkı sunmak için var gücümüzle teşkilat olarak çalışıyoruz. El birliği ile millet olarak birlik beraberlik motivasyonumuzu yitirmeden bu günleri de atlatacağız. Dermansız dert çözümsüz problem yoktur” dedi. İYİ Parti Düzce Teşkilatının ilçe, mahalle ve köy ziyaretlerini sürdüreceği öğrenildi.

Esnaf ziyaretlerine, İl Yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclisi Grup başkan vekili Ender Çakar, Gölyaka İlçe Başkanı İsmail Baklacı ve yönetim kurulu üyeleri İle teşkilat mensupları katıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
26.03.2021
14:06

Halkın içinde olan iyi parti teşkilatı güven veriyor. inşallah iktidar olursunuz.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,30
gençler


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.