Avladığı yılanı yutamayan kartal fenalaştı

Avladığı yılanı yutamayan kartal fenalaştı

Avladığı yılanı yutamayan kartal fenalaştı

Ataşehir'de bir giyim mağazasına giren müşteri kılığındaki 4 kadın, 8 dakikada 54 giysi çaldı. Çaldıkları giysileri pantolonlarına saklayan kadınlar, iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

https://www.iha.com.tr/video-atasehirde-musteri-kiligindaki-4-kadin-8-dakikada-54-giysi-caldi-229625/

Olay, Ataşehir İçerenköy Mahallesi'nde geçtiğimiz Perşembe günü akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, giyim mağazana gelen 4 kadın, alışveriş yapar gibi giysilere bakmaya başladı. Beğendikleri giysileri ellerinde toplayarak pantolonlarına ve sırtlarına sakladı. 8 dakika içerisinde 54 giysi çalan kadınlar ardından mağazadan uzaklaştı. Kadınların giysileri çaldığı anlar işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

"15 bin TL maddi zararımız var"

Mağaza sahibi Özgür Şaro, ”Olay, akşam saat 20.00 sıralarında gerçekleşiyor. 4 kadın geliyorlar. Maskelerini gözlerine kadar çekiyorlar ve kafalarına bandana takıp içeri giriyorlar. Normal müşteri gibi içeride dolaşıyorlar ve ilk başta girer girmez kollarına bir tane ürün alıyorlar. Kardeşim bunları normal müşteri sanıyor. Üç kişi birlikte topluyorlar kıyafetleri, sadece bir kadının kucağında dolduruyorlar. İçlerinden pahalı ve güzel olanları kendilerine uygun olanları seçip tek tek kollarına diziyorlar. O esnada kardeşim gelen başka müşteri ile ilgilenirken bunlar daha da hızlanıyor. Fırsattan istifade dışarı çıkıyor bir tanesi. Bu şekilde 45 - 50 tane ürün dışarı çıkıyor. Diğer kadınlar içerde hala hırsızlık yapmaya devam ediyorlar. Giysileri artık sokacak bir yer bulamadıklarından pantolonun içine, sırtlarına gizliyorlar. Maddi olarak 15 bin TL zararımız oldu. Zor bir duruma soktular bizi. Tek isteğim onların bulunması” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.