Polis cinayeti bıraktı, basınla uğraştı

Polis cinayeti bıraktı, basınla uğraştı

Polis cinayeti bıraktı, basınla uğraştı

Eskişehir'de babanın kızını ve torununu öldürme olayını görüntülemek isteyen basın mensuplarına polis ekipleri engel oldu.

https://cdn.iha.com.tr/Contents/24-06/13/-a005785c-3eaa-4f64-bc81-a7b9a29043b1.mp4

Eskişehir'de sabah saatlerinde yaşanan cinayet olayını görüntülemek için olay yerine gelen basın mensupları polis ekipleri tarafından engellendi. Polis ekiplerinin çekmiş olduğu şerit arkasından görüntülerini alan basın mensupları daha sonra vatandaşlarında bulunduğu alana geçti. Burada görüntü almaya başlayan kameramanlara güneş gözlükleri ile gelen sivil polisler bağırmaya başladı. Kendilerine bağırılmasına şaşıran basın mensupları duruma tepki gösterdi. Ardından bulunan alandan basın mensupları uzaklaştırılırken, vatandaşların aynı alanda sandalye koyarak olayı film izler gibi izlemesi dikkat çekti. Vatandaşları uzaklaşmadığı bir alandan basın mensuplarını çıkarak polis ekiplerinin tavırları ise şaşırttı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.