Ak Parti 21 Yaşında

Ak Parti 21 Yaşında

Ak Parti 21 Yaşında

 

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ak Parti’nin 21. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti İl Başkanı Keskin, mesajında “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Her şey Türkiye için" ve "bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak" diyerek başlattığı siyasi mücadelemiz bugün 21. yılına ulaşmıştır.

Ülkemizin ve milletimizin geleceğini ışığıyla aydınlatan Partimiz, umudun ve inancın adı olmuş, Ülkemizi önemli ve stratejik bir ülke haline getirmiştir. 14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır. 
Bugün 21. yaşımıza giriyoruz, geriye dönüp baktığımızda Partimiz her geçen gün daha dinamik, daha heyecanlı, çok daha gençleşen ve geleceğe umutla bakan kadroları ile Ülkemizi muasır medeniyetler seviye taşımak için gece gündüz çalışmaktadır. Ülkemizi 2023 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için aşkımız ve heyecanımız bakidir.

Bu duygu ve düşüncelerle  AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını selamlar, bu yolda hayatını kaybetmiş olan dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerim.
AK Parti’mizin 21. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Rabb’im, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun” şeklinde konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
7.09.2022
16:03

20 yıldır ne yaptınız. Ekonomiyi berbat ettiniz. faize boğdunuz. her şeyi sattınız. ülkeyi borçlandırdınız. insanlar iflas ediyor. birkaç zengin ve kendiniz için çalıştınız.ne yüzle halkın karşısına çıkıyorsunuz? yazık.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,63
karadenizli
15.08.2022
09:21

AKP.21 Yıldır ülkeyi yönetiyor yönetecek,te iktidarın iktidarda kalabilmesinin tek olanağı tek imkânı oy aldığı vatandaşlarımızın oyunu muhahafaza edebilmesi ile mümkün bize oyvermiyenlerin oyu ile biz iktidar olmadık eğer AKP. yetkililer Küskünlerin kırgın olanların gönlünü kazanamazsa iktidar olamayız muhalefetin elini kolaylaştırırsınız. Ben bile Düzce de bazı yanlışlar gördüm hayretle karşıladım ama sorunu çözende yok 2o.yıllık bir partiliniz olarak bunu izah edecek bir yetkili ile görüşme şansımda olmadı AKP.bir partiliniz olarak saygılar sunuyorum c.k.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,55
C.Kurnaz Kültür mah.Düzce


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.