Deva Partisinden Esnaf Ziyareti

Deva Partisinden Esnaf Ziyareti

Deva Partisinden Esnaf Ziyareti

DEVA Partisi Genel Merkez Heyeti Düzce’yi ziyaret etti. DEVA Partisi Genel Merkez Heyeti’nin ziyareti esnaf gezileri ile başladı.

DEVA Partisi Genel Merkez Heyeti, Düzce’ye gelerek İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Elif Esen, Genel Başkan Yardımcısı ve Tarım, Enerji, Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin, Genel Başkan Yardımcısı ve Doğa Hakları, Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu ve Düzce İl Başkanı Murat Caymaz başta olmak üzere İl Yönetim Kurulu ekibi; çarşı esnafını gezdi. Düzceli esnaflar ile sohbet eden DEVA Partisi Yönetimi, Düzcelileri hem birer kahve içmeye davet etti hem de siyaset yapmaya çağırdı. Atatürk Bulvarı üzerindeki esnaflar ile bir araya gelen DEVA Partisi Merkez Heyeti, Düzce Ticaret Odası ve Düzce Esnaf Sanatkârlar Odası ile programına devam etti.

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.