Işık İlkokulu Neden Yapılmıyor?

Işık İlkokulu Neden Yapılmıyor?

Geçtiğimiz dönemlerde Çay Mahallesi'nde bulunan Işık İlkokulu yıkılmıştı. Bahçesinde ise herhangi bir çalışma yapılmayarak atıl durması vatandaşların tepkisine sebep oldu. 


Çay Mahallesi  Yunus Emre Sokak üzerinde bulunan Işık İlkokulu 3 yıl önce yıkılmıştı. Yıkımının ardından bahçede herhangi bir çalışma olmaması vatandaşların tepkisine sebep oldu. Sosyal medya üzerinden paylaşılan görüntülerde, vatandaşlar, " Burası 3 yıl önce yıkıldı. Şu anda sahipsiz. Okulun önündeki demir kapıları sökülmüş. Okulun bahçesinde ki su borusu patlamış. Kimsenin umurunda değil. ben bunu yetkililere bildirmeme rağmen, İl Milli Eğitim Müdürüne çıkmama rağmen kimseden geçerli bir yanıt alamadım. Okulun projelerinde sıkıntılar varmış. Ne gibi sıkıntılar anlamıyorum. Pandemi dönemi en müsait dönemdi. Eğitim öğretime ara verilmiş bir dönemdi. O dönemde bile bir çivi bile çakılmadı. Bu okul neden yapılmıyor" ifadelerini kullandı.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.