Trafik Eğitimleri Aralıksız Devam Ediyor

Trafik Eğitimleri Aralıksız Devam Ediyor

Düzce’de jandarma ekiplerinin anaokulu, ilkokulu ve ortaokul öğrencilerine ve velilerine yönelik uygulamalı trafik eğitimleri devam ediyor.


Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri il genelinde okullarda trafik eğitimi vermeye devam ediyor. Bu çerçevede Orhangazi Mahallesinde bulunan Yörükler 4-6 yaş Kuran Kursunda eğitim gören 20 öğrenci ve velisi ile  Beyköy Ortaokulunda eğitim gören 41 öğrencilere trafik şube müdürlüğü ekipleri uygulamalı olarak eğitim verdi.

Düzce Melen Park Jandarma Çocuk Trafik Eğitim Sınıfında gerçekleştirilen eğitimde geleceğin sürücüleri ve yetişkinlerine trafik eğitimi veren ekipler genel trafik kuralları, trafik işaret levhaları, trafikte görme ve görülme, yaya geçidinin kullanımı, emniyet kemeri kullanımı, araçlarda güvenli yolculuk gibi kurallarla ilgili dikkat edilecek konular da eğitim verildi.

Editör:Atilla KESKİN

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.