Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi yaz okulları başlıyor. 5-6 ve 7-14 yaş gruplarında toplam 25 branşta eğitimlerin verileceği yaz okullarına kayıtlar bugün başlarken dersler ise 1 Temmuz tarihinde başlayacak.

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 2023-2024 eğitim-öğretim döneminin tamamlanmasıyla birlikte yıl boyu sürdürdüğü eğitim çalışmalarını yaz döneminde de hız kesmeden devam ettirecek.  Bu yıl 25 branşta kursların verileceği yaz okullarına bugün itibariyle kayıt başvuruları alınacak.

5-6 ve 7-14 yaş grupları içinde öğleden önce ve öğleden sonra olacak şekilde yapılan düzenlemeyle öğleden önce saat 09.30 – 13.00 arasında Değerler Eğitimi dersi verilirken, öğleden sonra ise 13.30 – 17.00 saatleri arasından etkinlik atölyelerine yönelik eğitimler gerçekleştirilecek.

HEM FİZİKSEL HEM ZİHİNSEL GELİŞİM ESAS ALINIYOR
5-6 Yaş grubu öğrencilere yönelik Bale, Görsel Sanatlar, Tasarım, Fiziksel Gelişim, Ritim, Mutfak Sanatları, Değerler Eğitimi ve  Eğitici Drama olmak üzere toplam 8 kategoride kursta eğitim alabilecekken, 7-14 yaş gruplarına gelen öğrenciler ise Drama, Modern Dans, Halk Oyunları, İngilizce, Fen Bilimleri, Robotik Kodlama, Muftak Sanatları, Değerler Eğitimi, Karikatür, Görsel Sanatlar, Zeka Oyunları, Fiziksel Gelişim, Piyano, Tasarım, Masa Tenisi, Ritim ve Ukelele olmak üzere toplam 17 branşta eğitim görecek.

Kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen aileler Cumhuriyet Mahallesi 1933. Sokak No:17’de bulunan Düzce Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezine bizzat gelerek ya da 0 (380) 523 02 44 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilecekler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.