Düzce'de Yurtlar 26 Eylül'de Açılıyor

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce’de öğrencilerin konaklayacağı yurtların 26 Eylül Pazartesi gününden itibaren öğrencileri ağırlamaya başlayacağını açıkladı. 


Düzce Üniversitesi’nde Akademik dönem 3 Ekim Pazartesi günü başlayacak.. Binlerce öğrencinin konaklayacağı Düzce’de ki öğrenci yurtlarının da ne zaman açılacağı ile ilgili olarak merak edilen soruları ise Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı cevapladı. Binlerce öğrencinin merak ettiği konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “ Şehrimizde bulunan 10 öğrenci yurdunda öğrencilerimizi ağırlayacağımız için çok mutluyuz. Tüm yurtlarımızda yaz aylarında çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik. Sosyal donatı alanlarımızı spor alanlarımızı yeniledik. Şehrimizde bulunan yurtlarımızda odalarımızda da düzenlemelerde bulunduk. Öğrencilerimizi 26 Eylül Pazartesi gününden itibaren yurtlarımızda ağırlamaya başlayacağız” ifadelerini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.