Sahipsiz Kaldık!

Düzce'de son aydır artan trafik sorunu sonrasında vatandaşlar tarafından ortak bir ses ile 'Düzce'nin sahibi yok!' söylemleri yükselmeye başladı. Özellikle trafikte dakikalarca vakit geçiren vatandaşlar, yolların bir an önce trafiğe açılmasını bekliyor. D-655 Karayolu Çoban mevkiinde  mevcut yolun daraltılıp orta refüje katılması da herkes gider Mersine biz gideriz tersine dedirtti.


Karayolları ekipleri, okulların açıldığı ilk haftalarda D-100 karayolu üzerinde asfalt yenileme çalışması başlattı. Özellikle Bir çok konutun bulunduğu ve şehir merkezine giriş olan öztürkler kavşağı bölgesinde yapılan yol çalışması trafiği adeta birbirine kattı. Olimpiyat kavşağında da yapılan yol çalışması sebebi ile vatandaşlar ilk hafta sadece Çoban kavşağını kullanmak isteyince uzun araç kuyrukları oluştu. Öztürkler kavşağında karşıdan karşıya geçişin henüz açılmaması sebebi ile hem okul ve iş başlangıcı olan sabah saatlerinde hem de iş ve okul çıkışı olan akşam saatlerinde trafik tamamen kilitleniyor. Yaklaşık 1 aydır henüz yolun tamamlanarak hizmete açılmaması sebebi ile vatandaşlardan ortak olarak yükselen ses 'Düzce'nin sahibi yok' dedirtti. Bazı vatandaşlar Düzce Valisi ve Düzce Belediye başkanının yolu kullanmadığı için sıkıntıyı bilmediklerini kullansalardı yolların çok çabuk yapılabileceğini dile getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.