AK Parti'de Görev Değişimi

AK Parti'de Görev Değişimi

AK Parti'de Görev Değişimi

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Oğuzhan Küçük yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Değerli dostlarım, kardeşlerim ve büyüklerim,dört seneyi aşkın süredir yürütmekte olduğum AK Parti Düzce Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevimden genel merkezimizle gerçekleştirdiğim istişareler sonucunda yaş haddinden dolayı ayrılmış bulunuyorum.

Başta Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sn.Eyyüp Kadir İnan,Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Düzce Milletvekilimiz Sn.Ayşe Keşir,Belediye Başkanımız Sn.Faruk Özlü,Milletvekilimiz Sn.Ercan Öztürk ve İl Başkanımız Sn Hasan Şengüloğlu özelinde 
bu kutlu davada edindiğim görev süresince şahsıma desteklerini esirgemeyen teşkilatımıza tüm Düzcelilere teşekkür ediyor,neferi olduğum AK Partimize ve davamıza bir ömür hizmet etmeye devam etmekten onur duyacağımı ifade ediyorum. Durmak yok yola devam” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
10.07.2024
00:42

Adam ayrıldığını söylüyor da görev değişimi nerede görev alan kim, kime yeni görev verildi nasıl bir görev değişimi yapıldı.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,89
???????


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.