Okul Sporları Genç Kızlar Futbol Yarı Final Müsabakalarına Düzce ev sahipliği yaptı.
Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmaları kapsamında Genç Kızlar Futbol Yarı Final Müsabakaları tamamlandı.
26-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Düzce’nin ev sahipliğinde Nurettin Zafer Stadında 8 takım 150 sporcu mücadele etti. Genç Kızlar Futbol Yarı Final müsabakaları sonunda Karabük ve Kocaeli(Gölcük) ekipleri Antalya’da yapılacak olan Türkiye birinciliğine katılma hakkı kazandı.