Düzce’nin Örnek Sosyal Alanı Oldu

Düzce Belediyesi tarafından Eski Film Platosu alanına inşa edilen 23 Nisan Parkı içinde yapılması öngörülen sosyal tesiste çalışmalar tamamlandı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Kahvaltı Evi olarak adlandırdığı mekan aslına uygun olarak yenilendi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehir merkezine kazandırdığı en büyük yeşil ve sosyal alanlardan biri olan 23 Nisan Parkı’ndaki sosyal tesis, Film Platosu’ndan kalan ve atıl vaziyetteki binanın karakterine uygun yenileme çalışmaları ile kullanıma hazır hale getirildi. 7 bin 400 metrekare alan üzerinde kurulu, şehir merkezinin en büyük yeşil alanlarından biri olma özelliğini taşıyan 23 Nisan Parkı çevre mahallelerden aileler ve çocuklarından yoğun ilgi görürken alanda ailelerin vakit geçirmesi amacıyla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün mekanı ziyareti ile ilk kez adını gündeme getirdiği “Kahvaltı Evi” inşa edildi.

BİR GÜN İÇİNDE İÇ DÜZELEMELER TAMAMLANDI

Alanda daha önce bulunan Film Platosu’ndan kalan binayı aslına uygun olarak yenileyen Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Özlü’nün incelemesinin ardından çalışmalarını hızlandırarak bir gün gibi kısa süre içinde yenileme işlemini tamamladı.

Beltur A.Ş. tarafından işletilecek “Kahvaltı Evi”nde oturma ve dinlenme alanlarının yanı sıra kış bahçesi niteliğinde oturma alanları da düzenlendi. Tesisin en kısa sürede Düzcelilerin kullanımına açılması planlanıyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
18.09.2023
22:55

Fiatlardada Gebze Darıca Pendik belediyelerinin tarifelerini uygulasalarda dar gelirlilerde istifade etse

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,17
Arar


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.