Ak Parti Düzce Adaylarını Tanıttı

Ak Parti Düzce Adaylarını Tanıttı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Düzce Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmasının ardından AK Partili 9 Belediye Başkan adayı daha bugün aday tanıtım toplantısı ile duyuruldu.

Ak Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş'ın katılımı ile gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında duyurulan adaylar şu şekilde;

-Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü

-Cumayeri belediye başkan adayı Recep Tuna

-Çilimli belediye başkan adayı Yılmaz Yıldız

-Gölyaka belediye başkan adayı Yakup Demircan

-Gümüşova belediye başkan adayı Kenan Sübekci

-Akçakoca belediye başkan adayı Osman Cumhur

-Beyköy belediye başkan adayı Osman Kılıç

-Boğaziçi belediye başkan adayı İbrahim Ercan

-Kaynaşlı belediye başkan adayı Ahmet Türkmen

-Yığılca belediye başkan adayı Selami Savaş


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.02.2024
19:39

Muhsin başkan hak ettiğini elbet sabretmekle alacaktır,

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Adalet yerini bulur, ama akp kaybeder
9.02.2024
19:22

İnsanları harcamak bu kadar kolaymış bunu anladık. AK Partinin karşısında, Akçakocada CHP. Gölyakada MHP. Gümüşovada karışık, kişi olarak büyük hata, çok zorlanacaklar. Çilimli Muhsin başkandan dolayı tepki büyük olacak belki kıl payı diyelim. Kaynaşlıda kesinlikle Birol başkanın karşısında hiç şansları yok. Cumayerinde Mustafa koloğlu bu işi en güzel ve başarıyla yapanlardan başkası zor. Yığılca büyük hata. Beyköy Osman başkanın isabet oldu, onun dışındakiler boş zaten. Sonuç olarak AK Parti kazanmak için değil sanki kaybetmek için bu isimleri belirlemiş gibi. Bu isimleri vekiller mi, Faruk özlü mü il yönetimi mi yada hep birlikte mi, neye göre, hangi kriterlere göre karar verdiler, kim karar verdi bilmiyorum ama sayın c.başkanının haberi olmadığı belli. Yok eğer bilgisi varsa çok yanlış bilgilendirildiği belli.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
AK Parti'nin en zor seçimi olacak
9.02.2024
19:27

AKP ötenazi yapmış kendine

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
MUCUK MUCUK
9.02.2024
19:02

Ak parti tarihinin en büyük hatasını bu adayları açıklamakla yaptı, yani bile bile nasıl kaybedecek kişileri açıklıyorlar anlamıyorum, Faruk özlü ve Osman kılıç dışında akçakoca, gümüşova, gölyaka, Cumayeri, kaynaşlı, yığılca ve en büyük hatanın ise çilimli de Muhsin başkanı göstermemekle hatalarının üstüne hata yapan yada yaptıran kim yada kimler çok merak ediyorum. Kazanmak için değil sanki kaybetmek için aday gösteriyorlar gibi. Yazık hemde çok yazık tabanın sesini dinlememekle hata yapıyorlar eminim ki sandıklar açıldıktan sonra bunu anlayacaklar ancak geç olacak. İbrahim Ercan sadece bir örnek, neye güveniyorsunuz. Kısacası bu adayların karşısındaki adayların şansı artmış demektir hayırlı olsun. Muhsin başkan umarım m.vekili veya düzce belediye başkanı olur inşallah.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,76
Muhsin başkanı nasıl harcadınız


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.