Selde Zarar Gören Köprü Ağır Tonajlı Araçlara Kapatıldı

Düzce’de geçtiğimiz ay sonunda meydana gelen sel afetinin ardından Yenitaşköprü köyü girişinde bulunan araç köprüsü gördüğü zarar sebebi ile ağır tonajlı araçların geçişine kapatıldı. 

Haziran ayının son günlerde Düzce’de meydana gelen sel afeti ile birlikte bir çok dere de taşma meydana geldi. Melen çayına su aktarımı yapan Asar deresinde su seviyesi şehir merkezinde sınırlara kadar gelirken, bazı bölgelerde ise taşma meydana geldi. Yoğun devi sebebi ile Yenitaşköprü köyünde de kanalizasyon alt yapısında çökme meydana gelmişti. Ekiplerin müdahalesi ile kısa süre içerisinde tamamlanan kanalizasyonun bulunduğu bölgede bulunan araç köprüsü ise hasar aldı. Hasarın giderilmesi için çalışma başlatılırken, bölge ağır tonajlı araçların geçişine kapatıldı. Köprüde ki hasarın giderilmesi için yetkililerin çalışma başlattığı öğrenilirken, köprü nün sorununun ne zaman giderileceği ise bilinmiyor.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.