Düzce TV'den Rektör Sözbir'e Ziyaret

Düzce Üniversitesi Rektörlüğüne geçtiğimiz aylarda atanarak çalışmalarına başlayan Prof. Dr. Nedim Sözbir'e, Düzce TV ailesi olarak ziyarette bulundu.


Düzce TV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Timur Erdem, Düzce TV İnternet Editörü Atilla Keskin, Düzce TV Haber Editörü Enes Bektaş ve Düzce TV Sağlık Rehberi ve Gündem programlarının yapımcısı ve sunucusu Mehmet İbrahimoğlu, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir'i makamında ziyaret etti. Televizyonun gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunulan ziyarette, Üniversite içerisinde yapılan çalışmalarda görüşüldü. Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin tamamlanma aşamasında olduğunu, bir çok laboratuvar derslerinin burada yapılacağını dile getiren Rektör Sözbir, iletişim fakültesini açabileceklerini de sözlerine ekleyerek ziyarettten duyguğu memnuniyeti dile getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.