Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Teşvik ve Destekler Eğitimi Gerçekleştirdi

Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Teşvik ve Destekler Eğitimi Gerçekleştirdi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara ABİGEM işbirliğiyle düzenlenen " Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Teşvik ve Destekler Eğitimi Eğitmen Özge Kara’nın sunumuyla gerçekleştirildi.

Gerçekleşen eğitime, Düzce’de faaliyet gösteren firma yetkilileri katılım sağladı.

Eğitimde; Ulusal Ar-Ge Desteklerinden Yatırım Desteklerine Uzanan Yol Haritası, Ar-Ge , İnovasyon Ve Proje Kavramları Nedir?, Ar-Ge Projelerinin 5 Temel Özelliği, hangi Faaliyetler Ar-Ge Kapsamına Girer Hangileri Girmez?, Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Tübitak Destek Programları, Ar-Ge Faaliyetlerine Yönelik Tübitak Destek Programları, Ar-Ge Ve Yatırıma Yönelik Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı, Ar-Ge Ve Tasarım Merkezi Nedir?, Ar-Ge Ve Tasarım Merkezinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?, Teknopark içerisinde yer almanın avantajları nelerdir?, Ar-Ge Proje Hazırlama Süreci Nasıl Gerçekleştirilir? başlıklarında katılımcılara faydalı ve kullanışlı bilgiler verildi.

Soru ve cevapların ardından, toplu fotoğraf çekimiyle eğitim sona erdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.