İyi Parti'den Sanayi Esnafına Ziyaret

İyi Parti'den Sanayi Esnafına Ziyaret

İyi Parti'den Sanayi Esnafına Ziyaret

İyi Parti Düzce İl Başkanı, teşkilat üyeleri ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte başlattıkları sanayi esnafını ziyaretlerine devam ediyor.


İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Merkez İlçe Başkanı Demet Demir Boşver, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat  üyeleriyle birlikte sanayi esnafı ziyaretlerine devam ediyorlar.
Ekonomik anlamda zor günler geçiren sanayi esnafların sorunlarını dinleyen İyi Partili ekip, sanayi esnafının yaşadığı sorunların çözüm ortağı olarak, ilgili kurumlara sorunları bildireceklerini belirttiler.

 İl Başkanı Yunus Özay Er, “Ekonomideki daralma, pandemi süreciyle birlikte  sanayi esnafımızı da büyük ölçüde etkiledi.  İyi Parti olarak esnafımızın bu zor dönemleri en az hasarla atlatabilmesi için, gerek genel merkez bazında, gerek Düzce ölçeğinde çözüm önerilerimizle birlikte yetkililere esnafın durumunu anlatıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi.


Esnaf ziyaretlerini düzenli olarak ve eski sanayide kaldıkları yerden devam ederek yapacaklarını belirten Er, “Esnaf ekonominin can damarıdır. Ayakta kalmaları için gereken desteği vermemiz gerekiyor” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.