Vali'den Kaynaşlı Yol Kontrol Noktasına Ziyaret

Vali'den Kaynaşlı Yol Kontrol Noktasına Ziyaret

Düzce Valisi Cevdet Atay Kaynaşlı Yol kontrol noktasında Yaşam Tünelini inceledi emniyet jandarma ve sürücülerin bayramlarını kutladı. 

Düzce Valisi Cevdet Atay, trafik kazalarına neden olan kural ihlallerini en aza indirebilmek adına İçişleri Bakanlığı tarafından Yol kontrol noktasında görev yapan güvenlik güçlerine Vali Atay’dan sürpriz ziyaret. Atay, “Yaşam için Kısa Bir Mola” sloganıyla hayata geçirilen yaşam tünelinde incelemelerde bulundu. 
Düzce Valisi Cevdet Atay, Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile birlikte trafik kazalarına neden olan kural ihlallerini en aza indirebilmek adına İçişleri Bakanlığı tarafından “Yaşam için Kısa Bir Mola” sloganıyla hayata geçirilen yaşam tünelinde incelemelerde bulunarak, emniyet personelinden bilgi aldı.
 Ardından Kaynaşlı ilçesinde ki yol kontrol noktasını ziyaret eden Vali Atay, huzuru sağlamada üstüne büyük görev düşen jandarma ve emniyet personeli ile sürücülerin Kurban Bayramını tebrik etti.
Vali Atay, güvenlik güçlerine tatlı ikramında bulundu. 

İçişleri Bakanlığının "Yaşam İçin Kısa Bir Mola" sloganıyla başlattığı uygulama kapsamında kural ihlali yapan sürücü ve yolculara "Yaşam Tüneli" adı verilen çadırda yaşayabilecekleri olumsuzluklar konusunda bilgi veriliyor. 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.