Başkan Yanmaz, Zabıta Ekibiyle Yemekte Bir Araya Geldi

Başkan Yanmaz, Zabıta Ekibiyle Yemekte Bir Araya Geldi

Akçakoca  Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında Akçakoca Belediyesi Zabıta Teşkilatı ile Akşam yemeğinde bir araya geldi.


Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet OKan Yanmaz, Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında Akçakoca Belediyesi Zabıta Teşkilatı ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Zabıtanın, belediye ve vatandaşlar arasında köprü olduğunu belirten Yanmaz, Akçakoca’da  düzeni ve asayişi sağlama görevlerini başarıyla yerine getirdikleri için zabıta ekibine teşekkür etti.Yemeğe, Başkan Yanmaz’ın yanı sıra başkan yardımcıları Şenol Yazgan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Gönüllü Koordinatör Nursen Yanmaz, Zabıta müdürü Serdar İnan ,zabıta personeli ve belediye çalışanları katıldı.Zabıtaların, vatandaşla ve esnafla olan ilişkilerinde hiçbir ayrım yapmaksızın herkese eşit mesafede bakması gerektiğinin altını çizen Başkan Yanmaz  "Zor bir göreviniz var. Bizler evlerimizde yatarken sizler çalışıyorsunuz. Sizlerden tek bir istediğim var, vatandaşa her zaman duyarlı davranmanız. Çalıştıkları kentin düzenini oluşturan, imardan çevre sağlığına, pazar alanlarından kentin estetiğine, ekonomik yapıdan kolluk gücüne kadar birçok görev yüklenen zabıta emekçileri, bu görevleri sırasında zaman zaman saldırıya da uğrayabiliyor. Bu kadar önemli görev ve sorumluluklarınız sizlere büyük yükler getiriyor. Sizlerin her zaman olduğu gibi özverili, çalışkan ve adaletli biçimde çalışmaya devam edeceğinizi biliyorum. Bu anlamda kentimizin düzenine, huzur ve sağlığına emek veren zabıta arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Tüm çabamız, halkımıza hak ettiği hizmeti vermeye çalışan personelimizin en iyi şartlarda görev yapması üzerinedir" dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://duzcetv.com sorumlu tutulamaz.